Анонси випусків

- Анонс найближчих випусків

Укрпошта презентує поштову марку «Postcrossing. Вітання з України»

Укрпошта презентує поштову марку «Postcrossing. Вітання з України»У рамках XIV Національної філателістичної виставки «Укрфілексп 2015», що відбудеться у Львові 7-10 жовтня, Укрпошта презентує для всіх посткросерів та поціновувачів мистецтва поштової мініатюри марку «Postcrossing. Вітання з України».

Урочиста церемонія спецпогашення та введення в обіг поштової марки з посткросінгу приурочена до Всесвітнього дня пошти та відбудеться 9 жовтня у Будинку вчених за адресою: м. Львів, вул. Листопадового Чину, 6.

Україна стала 8-ю країною в світі, що випустила марку, присвячену посткросінгу. Автором дизайну цієї поштової мініатюри є Наталія Андрійченко. Дівчинка-українка в яскравому традиційному народному вбранні символізує Україну та притаманні українцям гостинність, життєрадісність, любов до прекрасного. Дизайн маркового аркуша порадує око як філателістів-початківців, так і досвідчених колекціонерів, адже розміщення марок здійснено за принципом «тет-беш», що додає колекційної привабливості продуктові.

Органічну довершену картину створює конверт «Перший день», у дизайні якого використано зображення птаха, що несе всьому світові вітання з квітучої України та основний посил щодо миру між народами. Пошта як «механізм» міжнародного спілкування та художня естетика продукції якнайліпше сприяють втіленню в життя цієї прекрасної мети.

Паралельно спеціальне погашення «Перший день» відбуватиметься і в Києві.

Укрпошта презентує поштову марку «Postcrossing. Вітання з України»

Опублікований на офіційному сайті Посткросінгу анонс щодо випуску Укрпоштою цієї марки викликав чималу хвилю обговорення серед посткросерів різних країн світу. Поштова марка «Postcrossing. Вітання з України» беззаперечно вже встигла знайти своїх прихильників, а її дизайн отримав багато позитивних відгуків.

У програмі заходу також виставка карток з посткросінгу та флеш-моб посткросерів за участю дітей. Для всіх охочих працюватиме спеціальне місце, де можна буде як зареєструватися в мережі посткросерів, так і оформити та відправити картки. А насамкінець заплановане колективне фото усіх посткросерів, що прибудуть на захід. З цієї фотографії в експрес-режимі буде виготовлено картки, які можна буде купувати і відправляти. Початок усіх заходів об 11 год.

Укрпошта презентує поштову марку «Postcrossing. Вітання з України»

Ознайомитися з повною програмою XIV Національної філателістичної виставки «Укрфілексп 2015» можна на сайті Укрпошти.

Укрпошта ласкаво запрошує всіх посткросерів та поціновувачів поштових марок 9 жовтня до Львова на урочисті заходи до Всесвітнього дня пошти у рамках XIV Національної філателістичної виставки «Укрфілексп 2015».