Анонси випусків

- Анонс найближчих випусків

Тюремне і таборове листування українських політв'язнів (1939-1956 рр.)

Тюремне і таборове листування українських політв'язнів (1939-1956 рр.) Тюремне і таборове листування українських політв'язнів (1939-1956 рр.)

Тюремне і таборове листування українських політв'язнів (1939-1956 рр.). Проаналізовано різні види підпільного зв'язку, який змогли організувати українські політв'язні у жорстоких умовах тюрем і концтаборів у період безкомпромісної боротьби з різними загарбниками краю з 1939 по 1956 рр.

 

Львівська поштівка: Мандрівка давнім містом

Львівська поштівка: Мандрівка давнім містом Львівська поштівка: Мандрівка давнім містом

Ця книга - докладний путівник по старому Львову 1897-1944 років, при цьому проілюстрований виключно тогочасними поштівками, збереженими у приватній колекції О. Коробова у Львові. Крім історії вулиць та площ, архітектурно-мистецьких пам'яток, читач може познайомитись з діяльністю відомих фотографів, художників і видавців. Чимало рідкісних листівок публікується вперше.

 

Живий індикатор природи (Прухницький В.А.)

Живий індикатор природи (Прухницький В.А.) Живий індикатор природи (Прухницький В.А.)

Світ, в якому мешкає людина, постійно змінюється, та нажаль, не на краще. Природа, що нас оточує, разом з рослинами та тваринами потребує: негайної допомоги та захисту. Забруднюється атмосфера, міліють водоймища, зникають ліси, а це, в свою чергу, призводить до руйнування домівки звіриного царства. За останні роки багато видів тварин вимерло, ще більше наблизилось до цієї межі.

 

Довідник Івано-Франківщина у філателії

Довідник Івано-Франківщина у філателії Довідник Івано-Франківщина у філателії

В довіднику приведено перелік поштових видань (офіційних, клубних і місцевих) тісно пов'язаних з Івано-Франківською областю. До них віднесено поштові марки, поштові конверти та листівки, які присвячено творчим, громадським чи політичним діячам, що народились на території області чи тісно пов'язали своє життя із нею, або зображено об'єкти розміщені на території області, або вказано назви населених пунктів чи організацій області, або показано характерних представників тваринного чи рослинного світу.