Анонси випусків

- Анонс найближчих випусків

Фінал молодіжного конкурсу філателістів у Наленчові (Польща)

Фінал молодіжного конкурсу філателістів у Наленчові (Польща) Фінал молодіжного конкурсу філателістів у Наленчові (Польща)

4-7 червня у місті Наленчув неподалік Любліна (Польща) відбувся Фінал 53-го загальнопольського Молодіжного філателістичного конкурсу. У рамках Угоди про співпрацю між Львівським та Люблінським товариствами філателістів та за запрошенням Голови організаційного комітету конкурсу Ришарда Кузмідерського були присутні і представники Львова.

Молоді філателісти у трьох вікових групах вирішували тестові завдання, готували малі експонати та давали відповіді на бліц-запитання. У фіналі взяли участь біля восьмидесяти учасників з усіх теренів Польщі. Основними темами питань були знання філателії та історія Люблінського краю.

 

Ювілей Валентини Василівни Худолій

Ювілей Валентини Василівни Худолій Ювілей Валентини Василівни Худолій

Велика дружня родина працівників «Укрпошти» вітають колегу, чудового фахівця, чуйну, розумну та щиру людину й просто гарну жінку, Валентину Василівну Худолій зі славним ювілеєм.

Самовіддано працюючи на протязі багатьох років в поштовій галузі, Валентина Василівна зарекомендувала себе сучасним спеціалістом, досвідченим керівником з кадрових питань.

 

Підписано угоду про співпрацю з Люблінським товариством філателістів

Підписано угоду про співпрацю з Люблінським товариством філателістів Підписано угоду про співпрацю з Люблінським товариством філателістів

Наприкінці серпня на запрошення Голови Люблінського товариства філателістів (Польща) Ришарда Кусьмідерського члени Правління Львівського обласного товариства АсФУ Ігор Паньонко (голова) та Валерій Хомин (заступник голови) побували в Любліні.

Люб’язні господарі ознайомили львів’ян із своїм чудовим містом, його історією та визначними місцями. Не оминули, звичайно, і головну пошту міста та місце постійних зустрічей філателістів Любліна.

 

Спеціальне погашення у Львові 4 серпня 2014 року

4 серпня 2014 року на Львівському Головпоштамті відбулось спеціальне погашення, присвячене 100-річчю Українських січових стрільців.

Українські січові́ стрільці́ (УСС, усу́си) — єдине українське національне військове формування в складі австро-угорської армії, сформоване з добровольців, які відгукнулися на заклик Головної Української Ради 6 серпня 1914 і стояли під проводом Української Бойової Управи (УБУ).

 

В. Прухницького "Живий індикатор природи"

В. Прухницького В. Прухницького

В перший день Нового року вийшла з друку довгоочікувана книга В. Прухницького "Живий індикатор природи".

Чудова поліграфія, висока якість друку та гарні ілюстрації роблять видання привабливим, а цікавий насичений інформацією текст, написаний дотепно та з гумором, зможе задовольнити найвибагливішого читача любого віку.

 

Грамота Прухницького В.

Відбулося підсумкове засідання оргкомітету з підготовки та проведення у 2013 році на Львівщині Року видатного діяча української фізичної культури Івана Боберського.

 

Інформація для філателістів

Хороша звістка прийшла з Тернополя. Наші колеги з Тернопільського товариства АсФУ отримали листа-відповідь до керівництва обласної ради, яка клопотала про проведення спецпогашень. Отже, тепер потрібна ініціатива обласних дирекцій щодо проведення спецпогашення до 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка.

 

Погашення франкатурним штемпелем, присвячене 140-річчю І. Боберського відбудеться 14 серпня 2013 року

Погашення франкатурним штемпелем, присвячене 140-річчю І. Боберського. 14.08.13 р.14 серпня о 11.00 на Головпоштамті м.Львова розпочнеться погашення франкатурним штемпелем, присвячене 140-річчю І. Боберського.

 

Вітання з 70-ти річчям Жарівського О.О.

Вітання з 70-ти річчям Жарівського О.О. Вітання з 70-ти річчям Жарівського О.О.

30 липня 2013 року відзначає 70-ти річчя багаторічний Голова Правління Львівського обласного товариства філателістів АсФУ ЖАРІВСЬКИЙ Олександр Олександрович.

 
Ми в Twitter Ми ВКонтакте
Лічильник