Анонси випусків

- Анонс найближчих випусків

Мозаїка з київського метро з’явилася на поштовій марці

Мозаїка з київського метро з’явилася на поштовій марціДо дня заснування київського метро мозаїка однієї з найкращих станцій в світі відтепер на поштовій марці. 6 листопада Укрпошта випустила марку з одним із символів Києва – архангелом Михаїлом. Мозаїка із його зображенням та інших князів Київської Русі, церкви Києва і складні орнаменти прикрашають станцію метро «Золоті ворота». Унікальне оздоблення станції мозаїками створили художники Григорій Корінь та Володимир Федько. Марка випущена тиражем 130 тисяч примірників, номінал кожної марки – 8 грн.

 

До 130-річчя від народження Ігора Сікорського

До 130-річчя від народження Ігора СікорськогоДо 130-річчя від народження Ігора Сікорського

 

Поштовий блок №176 "Галагани". Серія: Славетні роди України

Поштовий блок №176 Поштовий блок №176 "Галагани". Серія: Славетні роди України

 

 

Укрпошта до прем’єри історичного бойовика «Захар Беркут» випустить поштову марку

Укрпошта до прем’єри історичного бойовика «Захар Беркут» випустить поштову маркуУкрпошта спільно з FILM.UA Group до виходу в світ українського історичного екшену «Захар Беркут» за мотивами однойменної повісті Івана Франка введе в обіг поштову марку. Урочисте спецпогашення знака поштової оплати відбудеться 9 жовтня в кінотеатрі «Київська Русь» під час допрем’єрного показу фільму.

«Укрпошта продовжує дивувати новинками філателії та змінює уявлення про сучасні марки. На них є не лише визначні особистості, природа та архітектура. Зараз випускаємо марки на підтримку українського кіно та продовжуємо співпрацю із творцями українського сучасного мистецтва. Тепер поціновувачі філателії та сучасного кінематографу зможуть додати до своїх колекцій унікальну поштову мініатюру – марку «Захар Беркут», приурочену до виходу у світ вітчизняного бойовика. Таким чином, через сучасне мистецтво ми відроджуємо інтерес до філателії й посткросингу», – зазначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

 

Universal Postal Union. 145 Years. Delivering Development

Universal Postal Union. 145 Years. Delivering DevelopmentUniversal Postal Union. 145 Years. Delivering Development

 

1000 років з початку правління Ярослав Мудрого

1000 років з початку правління Ярослав Мудрого

 

Конверт "150 років Олександрійській земській поштовій марці"

Конверт Конверт "150 років Олександрійській земській поштовій марці"

 

Поштова марка №1778. "Вишгородська ікона Божої Матері"

Поштова марка №1778. Поштова марка №1778. "Вишгородська ікона Божої Матері"

 

 

Художній маркований конверт "Українка"

Художній маркований конверт

До дня незалежності України був випущений художній маркований конверт "Українка"

 

Укрпошта зобразила вишивку 4 областей України на марках

Укрпошта зобразила вишивку 4 областей України на маркахУкрпошта до Дня Незалежності України представила 4 марки із серії «Українська вишивка – код нації», що зображують зразки вишивки Черкаської, Волинської, Чернівецької та Чернігівської областей.

Спецпогашення знаків поштової оплати відбулося у Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара», автентичні вишиванки з фондів якого, відтепер є на марках.

 
Ми в Twitter Ми ВКонтакте
Лічильник